Şirketimize güven duyduğunuzda, ürünlerimize de güvenebilirsiniz. Bakır Levha Koruyucu Sistemimiz, bakır dayanıklılığını ve çok yönlülüğünü bir araya getirerek, tamamen özel bir uyum için herhangi bir şekle dönüştürülebilen bir malzeme sunar. Tüm bağlantılarımızı lehimleyerek geçilmez bir RF sızdırmazlığı sağlıyor ve ardından tam zayıflama ve zemin testi ile performansı garanti altına alıyoruz. Hobby Sağlık Hizmetleri, bakır koruma sisteminizi özelleştirmek için geniş bir saha seçenekleri ve aksesuar yelpazesi sunmaktadır. Hobby Sağlık Hizmetleri’ ninuzun ömürlü dayanıklılığına güvenebilirsiniz.

Özellikler ve Öne Çıkanlar

Çok Yönlülük: Lehimlenmiş bakır sayesinde oda düzeninin şekli veya tasarımı ne olursa olsun kolayca uyum sağlar. Garip açılar, çoklu köşeler gibi durumlar ek zaman veya maliyet gerektirmez.

Zaman Tasarrufu: Minimum üretim süresi ve en hızlı nakliye süresi ile hizmet sunar.

Tasarım: Dikişler, tek bir RF membranı oluşturur, böylece mekanik bağlantıya ihtiyaç duyulmaz.

Test: Tüm MRI satıcı spesifikasyonlarını karşılar veya aşar.

Garanti: Standart 5 yıllık garanti ile güvence altındadır.

Kullanım Alanları

  • Manyetik Rezonans Görüntüleme (MRI) makineleri için Radyo Frekansı (RF) koruması
  • Veri ve ses güvenliği, laboratuvarlar ve test odaları için RF koruması

Bileşenler

RF Kalkanı: Kontrplak yüzeye tutturulmuş bakır kaplama.

Panel Birleştirme Sistemi: Levhalar üst üste bindirilir ve tek bir RF membranı oluşturmak için birlikte lehimlenir. Kontrplak çerçeve yapısına, ahşaba veya metale tutturulur.

Duvarlar: Yukarıda anlatıldığı gibi.

Penetrasyon Paneli: MRI satıcısının sağladığı penetrasyon panellerini kabul edecek şekilde modifiye edilmiş standart RF panelleri. Bu sistem, bir test plakası ve topraklama barası içerir.

Mıknatıs İletim Erişim Paneli: MRI mıknatısının teslimatı veya çıkarılması amacıyla ana bina açıklığı boyutuyla hizalanacak şekilde tasarlanmış çıkarılabilir bir bölüm.

Zemin: Çimento levha alt döşemesine uygulanan bakır kaplama. Kaplama, monolitik bir zar oluşturmak için üst üste biner ve lehimlenir. Buhar geciktirici polietilen örtü ile tutarlı alt tabaka, MRI gereksinimlerine göre monte edilen mıknatıs ankrajları ve taban plakaları gerektiği gibi koruyucu bir kaplama ile birlikte lehimlenen bakır levhalarla kaplanır.

Tavan: Tavan destekleri, kontrplak ve bakır tabakanın tutturulduğu çerçeve yapısını desteklemek için dikey askılar kullanır. Dikey askılar, çubuk kirişler, beton levhalar, kafes kirişler veya kirişler gibi üst yapılara tutturulur ve daha sonra RF tavanına bağlanır. İç MRI odası kaplamalarının, kabloların, HVAC kanallarının vb. takılmasını ve desteklenmesini kolaylaştırmak için RF tavanının alt tarafında bağlantı noktaları sağlanmıştır.

İsteğe Bağlı ve Ek Bileşenler

  • Manyetik Koruyucu: M36 Silikon Çelik
  • Hasta Görüş Pencereleri
  • Penetrasyon Koruması
  • EMI Nominal Güç Hattı ve Sinyal Elektrik Filtreleri
  • Manyetik Kalkan Hesaplamaları ve Modellemesi
  • İç Kaplama

Hobby Sağlık Hizmetleri’nin ürün ve hizmetleri, kalite ve güvence konusunda sektördeki en yüksek standartları karşılamaktadır.

Open chat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?